mawis we esmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mawis we esmer

askımla bnm sitem

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

guzel sözler 4

YazarMesaj
darkness_-_love
kurucu admin
kurucu admin
darkness_-_love

Kadın Mesaj Sayısı : 38
İş/Hobiler : cewre saglıgı teknisyeni ögrencisi
Lakap : elf , cadı XD , uyuuss XD
Admin Puan :
guzel sözler 4 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guzel sözler 4 Right_bar_bleue

EtKinLik : <MARQUEE style="background-color:000000; border: 3px none 000000; color:#97aae6; font-family:comic sans ms; font-size:13pt; width:130px; height:25px; " direction="left" behavior="scroll" scrollamount="5">sitenin kurucusu !!..</MARQUEE>

guzel sözler 4 Empty
MesajKonu: guzel sözler 4   guzel sözler 4 Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 7:47 pm

Bahar gözlerine bakınca dalarım tutamam kendimi ağlarım

Aşkımızı istemeyenler bizi çekemeyenler, ayrılın artık diyenler, hey siz! siz kazandınız.!

Beni şair ettin, beni adam ettin, bana yazık oldu.

Ağlayışım terk edip gidişine değil. Ben sensizken, senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen, seninle, senide sensizliğini de alıp gittin.

Kurak çökse de, denizlerine gönlünün inan gözyaşlarımla sulardım seni sonuna değın ömrümün.

Korkma sevgiden çekme ellerini bırak yaşasın yüreğin dizgin yakışmaz dörtnala bozkırlarda kısrağın. Untma Gülün dikeni olmasa hıç bu kadar sevilir miydi.

Güller anlatsın sana olan sevgimi güller anlatsın yanlızlığımı çaresizliğimi yavaş yavaş eriyen yüreğimi güller anlatsın ben anlatamadım güller anlatsın.

Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim birgün bu ayrılık şarkılarını kurşuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim.

Seni sordum sokak lambalarına bekleme boşa gelmez dediler boynumu büküp de baktım onlara halime acıyıp zavalli dediler.

Bir eski dost gibi hatırla beni bir selam ver yeter zahmet olmazsa unutmuş olsan da eski günleri adımı an yeter zahmet olmazsa.

Kalbimde arama eski yerini sen gözümden akan sele karıştın.

Kapının önünde aşk yapma aşkın gözü kördür ama komşularınki asla.

Ben, bir insanı sevme cesareti gösterdim; sen ise, bir insan olma cesaretini bile gösteremedin.

Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...

Meleklerin saçları salkım salkım, havada dondurmadan kaleler ve her yerde kuş tüyü vadiler, bulutlara öyle baktim. Ama şimdi yalnızca güneşin önünü kesiyorlar, yağmur ve karla kaplıyorlar her yeri. Çok sey var yapabileceğim, bulutlar çikmasa yoluma...

Kaplanla göz göze gelmis bir ceylan gibi ürkek bakışlarımda sensizlik, ıskalanmış hayallerimde gençliğim, eremediğim vuslatlarda ümidin.

En büyük felaketler içinde dahi ümidini kaybetme , unutma ki en yumuşak ilik en sert kemiğin içinden çıkar. Gülmek senin için bir tutku olsun, olur da birgün ağlarsan o da mutluluktan olsun.

Yaprak döken gençliğimin satır aralarında altı kırmızıyla çizilmis ve tırnak içine alinmış suskunluğumun baş harflerisin.

Duygular vardır anlatılmayan, sevgiler vardır kelimelere sığmayan, bakışlar vardır insanı ağlatan, insanlar vardir ki asla unutulmayan, işte sen de onlardansın.

Hadi gökyüzünden senin için tuttuğum, üzerine tüm duygularımı yüklediğim yıldızı al, yüreğimden yüreğine yollar var, hadi benim için uzaklardan bir tebessüm yolla.
https://mawis-esmer.hareketforum.net

guzel sözler 4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» güzel sözler
» guzel sözler 2
» guzel sözler 3
» guzel sözler 5