mawis we esmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mawis we esmer

askımla bnm sitem

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

sms sozleri

YazarMesaj
darkness_-_love
kurucu admin
kurucu admin
darkness_-_love

Kadın Mesaj Sayısı : 38
İş/Hobiler : cewre saglıgı teknisyeni ögrencisi
Lakap : elf , cadı XD , uyuuss XD
Admin Puan :
sms sozleri Left_bar_bleue100 / 100100 / 100sms sozleri Right_bar_bleue

EtKinLik : <MARQUEE style="background-color:000000; border: 3px none 000000; color:#97aae6; font-family:comic sans ms; font-size:13pt; width:130px; height:25px; " direction="left" behavior="scroll" scrollamount="5">sitenin kurucusu !!..</MARQUEE>

sms sozleri Empty
MesajKonu: sms sozleri   sms sozleri Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 7:48 pm

Yağmurlar gibidir benim aşkım, yağar yağar ama zamanı gelince durur, ama yazdayız artık sık sık yağmur yağmuyor; ama benim kalbim bir tek seni seviyor...

Benim hayatta bildiğim bir tek gerçek var o da sensin. Benim hayatta bildiğim bir tek yalan var o da sensizlik.

Benim hayatım hep yalan tek gerçegim sensin.

Bursa Semalarında bir kuş oldum.Zeyliler de bir evin penceresine kondum,bir rüzgar esti beni oradan ayırmak için ama tutmanı bekliyorum o pencereden uçmamam için ..

Bulut Gibidir Benim Kalbim Başka Yüreklerle çarpışır. Yağmurlar yağdırır ama bu yağmurda sadece vazgeçemediklerim ıslanır. şimdi dokun bak saçlarına mutlaka ıslaktır. seni sevmek benim için bağımlılıktır.

Buluşlar aynı şeylere bakıp farklı şeyler görenler tarafından gerçekleştirilir.

Bugün hiç yüz vermedim güneşe, seni anlatıp hava attım çiçeklere, seni yazdım göğün en tepesine, bir de bağırdım duydun mu???? seni çok özledim diye.....

Böyle severken,deli gibi özlerken,onun için her derdi çekerken. Gitmek var mı ? Ayrılmak var mı ? Söyleyin öyle kaçmak var mı ? Duysunlar isterse,vursunlar ikimizi,yasaksa kime ne ? öLüMüM seninle !..

Böyle değildim ben..Bambaşka biriydim seni görmeden önce, seni Sevmeden önce bir dünyam vardı kendimce.. sensin beni bu hallere koyan sensin..Sevda denen ateşi yüreğime saran sensin..Sana öyle alıştım ki bilsen.Her anım seninle tatlı kız.

Böyle aşkın gözyaşı deniz olur dünyaya.... Ben bir ömür harcadım bu Paramparça Sevdaya!

Boşuna kazma mezarcı Askımızı gömemezsin İkimizde sevmiştik Bunu sen bilemezsin

Biraz kül biraz duman o benim iste Kerem misali yanan o benim iste İnanma gözlerime ben ben değilim BENİ SEVDİĞİN ZAMAN O BENİM İŞTE.

Bir yıldız olmak isterdim göklerde Seni her zaman görebilmek için Bir gül olmak isterdim Ruhunun derinliklerine girip bir daha çıkmamak için Bir sen olmak isterdim Beni ne kadar sevdiğini öğrenebilmek için

Bir sen bana su yalan dünyada bir ışık, bir ümit, ve bir umuttun simdi yoksan ne ederim bir başıma su issiz çöllerde bir oldum mecnun

Bir mahkum dünyaya nasıl hasretse bende sana öyle hasretim. bir mahkum dünyayı ne kadar seviyorsa bende seni o kadar seviyorum. bir çiçek suya ne kadar muhtaçsa ben sana o kadar muhtacım sevdam.

Bir Heves Uğruna Kendini Yaktın Dönüsü Olmayan Bir Yola Saptın Sen Beni Allah siz Bir Kula Sattın ELLERİN KADINISIN SENİ SEVEMEM ELLERİN KADINISIN SANA DöNEMEM

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana Aksam ayazında üşürsen güneşi getiririm sana Eğer gönlün bir gün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.

Bir gece titreyerek uyanırsan CANIM,AŞKIM,BEBEĞİM Bil ki resmini öptüğümdendir... Bir gün yaslar süzülürse o güzel gözlerinden, Bil ki bir tanem yokluğundan öldüğüm andır.

Bir derdim var ,çaresizlik eller yol vermedi. fidanlar boy vermedi. bilenler bilgi, sevenler sevgi, ağaçlar meyve arılar bal vermedi seni seviyorum .

Bir değil bu dünyada dert Bir değil çekilen hasret Kalbimle oynama ne olur Ya sev beni ya terk et
https://mawis-esmer.hareketforum.net

sms sozleri
1 sayfadaki 1 sayfası