mawis we esmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mawis we esmer

askımla bnm sitem

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

güzel sözler

YazarMesaj
darkness_-_love
kurucu admin
kurucu admin
darkness_-_love

Kadın Mesaj Sayısı : 38
İş/Hobiler : cewre saglıgı teknisyeni ögrencisi
Lakap : elf , cadı XD , uyuuss XD
Admin Puan :
güzel sözler Left_bar_bleue100 / 100100 / 100güzel sözler Right_bar_bleue

EtKinLik : <MARQUEE style="background-color:000000; border: 3px none 000000; color:#97aae6; font-family:comic sans ms; font-size:13pt; width:130px; height:25px; " direction="left" behavior="scroll" scrollamount="5">sitenin kurucusu !!..</MARQUEE>

güzel sözler Empty
MesajKonu: güzel sözler   güzel sözler Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 7:46 pm

Gül dibindeki dikeni görmeyince dikende yanındaki gülü görmeyince neye yarar.

Aşk sensiz, sen bensiz olamazsın...

Seni Seviyorum! diyene inanma! Beni en son bırakıp giden de beni her şeyden çok severdi...

Sabretmeyi asiller basarir. Insanlar ya hak ettikleri mutluluklari yasarlar, ya da ileride ödüllendirecekleri acilar cekerler...

Sensizlik mevsimi bu bahar; Sen varken en sonbahar; Ruhum seni arar; Unutma ki sen yokken güller solar...

Susan bir eylül yaprağı yıkanır ekim yağmurlarında kırıktır biraz yanmış kızıla boyargönülleri geceden ayırır değmeden saçlarına denizleri geçer. Sabahlarına düşer çığlığın.

Senin önünde parlak bir ayna gibi durduğumda içime baktın ve kendi yansımanı gördün. Sonra dedin ki SENİ SEVİYORUM. Oysa aslında içindeki sevdiğim... Kendin...

Aşkımı kağıtlara yaza yaza bitiremedim, seni düşüne düşüne önümü göremedim, ben sensizliği değil seni özledim.

Gerçek aşk hala var olandır.

Dünyada en feci şey merhaba diyen ellerin elveda diyerek ayrılmasıdır.

Gündüzün rengine benzemez gecenin rengi, üşütür ayaz korkutur karanlık, bir garip hüzün var içimde ya ben fazlayım bu şehirde ya da yanımda biri eksik..

Ulaşılmazlıklar aslında öylesine güzeldir ki, işte budur isteği tutku yapan..

Sen aşksız, ben de sensiz olamıyorum.

ölüm dedigin ne dir ki be gülüm ben senin için yaşamayı goze aldım

Hayat yaşandığı kadar vardır. Gerisi ya hafızalardaki hatıra ya hayallerdeki ümittir. Hüsranı ise birtek yerde kabul ediyorum. Yaşamak varken yaşayamamış olmak da.

Seni ben değil gözlerim şeçti onlar sevdi onlar beğendi sen benim değil onlarınsın, gittiysen bana ne onlar ağlasın.

Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana uzakta olduğun için tutkunum sana hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!

Uçurumun kenarında da olsan sırf hayata gıcıklık olsun diye gülümse.

Yardım etmek mi istiyorsun? O zaman dinle; Yaşama sevinci getir bana çokça olsun çabuk tükenmeyenlerinden ihtiyacım var bu ara unutmak üzereyim mutluluğu, unuttum sıcak bir çayın tadini, esen rüzgarın serinliğini, hadi durma öyle hatıralarımı canlandır, iyi olanları.

Hasretin öldürdü beni. Şimdi geceler çaresiz, geceler sensiz, bir öpüşten daha sıcak şimdi yağmur damlası gelip konar dudaklarıma sessiz. Söylemiş miydim hasretin öldürdü beni hiç sebepsiz.
https://mawis-esmer.hareketforum.net

güzel sözler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» guzel sözler 2
» guzel sözler 3
» guzel sözler 4
» guzel sözler 5