mawis we esmer
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mawis we esmer

askımla bnm sitem

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

guzel sözler 5

YazarMesaj
darkness_-_love
kurucu admin
kurucu admin
darkness_-_love

Kadın Mesaj Sayısı : 38
İş/Hobiler : cewre saglıgı teknisyeni ögrencisi
Lakap : elf , cadı XD , uyuuss XD
Admin Puan :
guzel sözler 5 Left_bar_bleue100 / 100100 / 100guzel sözler 5 Right_bar_bleue

EtKinLik : <MARQUEE style="background-color:000000; border: 3px none 000000; color:#97aae6; font-family:comic sans ms; font-size:13pt; width:130px; height:25px; " direction="left" behavior="scroll" scrollamount="5">sitenin kurucusu !!..</MARQUEE>

guzel sözler 5 Empty
MesajKonu: guzel sözler 5   guzel sözler 5 Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 7:48 pm

Masum ve üzgün bir çocuk gibi konusursam, anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa "Seni seviyorum" de.

Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt, başımı omuzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.

Senin için yazdığım şiirlerin birinde bir mısrada gizlenen bir kelime olsam ve sen şiiri okurken beni söylediğinde tatlı dudaklarına konan öpücük olsam.

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsin.

Ne zaman ayrılık saati gelse, içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece. Neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım..

Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.

Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gel ki sana sensiz yasamanın sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.

Bir gün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana. Akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana. Eğer gönlün bir sevgi ararsa kalbimi söküp getiririm sana.

Aşk, Gülü dikeniyle avuçlamaya benzer. Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsin.

Bir ilk gibi yasayacağım içimde, kalan son sevgi parçasını seninle, Sakın ayrılmayalım aşkım ölsem bile ellerinde.

Aşkım var dağlar bilemez, sevgim var kimsenin akli alamaz, bir de sen varsın ya Birtanem dünyada kimse böyle sevemez.

Aramızdaki mesafeler ne kadar uzun olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.

Nasıl doldurduysan hayatımı varliğınla, ben de yazmak isterim adımı defalarca dudaklarimla dudaklarina.

Duyuyorum sana dokunmanın ezikliğini ve düsünüyorum aşık olmanın rezilliğini. İnan yanındayken çekiyorum en çok hasretini.

Eller bana kalpsizsin diyor, doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar. Seni Seviyorum Aşkım.

Güzelsin, şirinsin, şahanesin. Çektigim çileme tek bahanesin. Melek mi, seytan mi bilmem ki nesin. Tuzaktan tuzağa atsan da olur, ben seni seviyorum, sen sevmesen de olur.

Ağırdır sevmelerim her yürek tasıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz.

Kalbimde 3 çiçek yetistirdim. Sevmek, sevilmek ve beklemek. Sen bunlardan ikisini kopardın. Bana sadece biri kaldı, beklemek.

En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım, sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyeceğim, sensiz bu dünyayi asla terketmeyecegim.

Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akıp giden zamandır.
https://mawis-esmer.hareketforum.net

guzel sözler 5
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» guzel sözler 4
» güzel sözler
» guzel sözler 2
» guzel sözler 3